Masz u nas konto?

Tutaj możesz zalogować się na platformę z wykupionymi lekcjami

Kim jestem?

Nazywam się Ania Dąbrowska, jestem absolwentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, na którym studiowałam Chemię i przygotowywałam się do roli nauczyciela. Od sześciu lat dzielę się z innymi swoją wiedzą z zakresu chemii.
Do swojej pracy podchodzę bardzo praktycznie – nie chodzi przecież o to, żeby uczyć się wszystkiego, ale o to, żeby zapamiętać rzeczy najważniejsze. Zatem korzystając z moich zajęć możesz liczyć na same konkrety i miłą atmosferę.

Co oferuję?

Lekcje online na żywo

Podczas dwugodzinnych zajęć tłumaczę dokładnie każde zagadnienie posiłkując się multimedialną prezentacją. Uczeń przez cały czas widzi tą prezentację, a także ma możliwość zadawania pytań dzięki funkcji czatu. Rozwiązujemy zadania maturalne, dzielę się notatkami i poradami.
Na koniec zajęć zadaję pracę domową i udostępniam prezentację.

Lekcje nagrane

Każdy z tematów wymaganych na maturze mam opracowany w formie lekcji nagranej. Jest to zapis zajęć, które się odbyły i tak jak lekcja na żywo, bazuje on na multimedialnej prezentacji. Dostęp do lekcji jest przez 365 dni i można ją oglądać wielokrotnie o każdej porze.

Przykład lekcji

Dla kogo są zajęcia?

Lekcje online są stworzone z myślą o osobach, które planują zdawać maturę z chemii.

Jakie są korzyści?

– Dzięki tym zajęciom, Państwa dziecko opanuje całą wiedzę wymaganą na maturze z chemii.

 

– Będzie mieć dostęp do prezentacji, notatek i zadań maturalnych. Same najpotrzebniejsze rzeczy.

 

– Będzie wiedzieć czego ma się nauczyć, co jest wymagane i gdzie nie popełniać błędów podczas egzaminu. Ta wiedza pozwoli bardzo dobrze zdać maturę i oszczędzi niepotrzebnego stresu.

 

– Zajęcia są prowadzone przez internet tak więc można się uczyć bez wychodzenia z domu i męczących, czasochłonnych dojazdów.

 

– Zajęcia są grupowe co działa na młodzież mobilizująco. Dodatkowo jest to świetna okazja by poznać inne osoby zdające maturę, które mierzą się z tymi samymi wyzwaniami.

Opinie moich uczniów

Wiktoria

Uczestnicząc już kilka tygodni w Powtórce Wakacyjnej jestem w szoku,że w tak krótkim czasie można przekazać wiedzę i nauczyć chemii, a przy tym tak mocno wzbudzać sympatię 😊😊 Pani od chemii to chyba ideał nauczyciela, szkoda,że nie ma zbyt wielu takich ludzi 😒 Bardzo gorąco polecam, zwłaszcza przyszłym maturzystom,bo to świetna powtórka do matury 😊😊

Basia

Z ręką na sercu mogę polecić Powtórkę z chemii, która jest świetnym sposobem na usystematyzowanie wiedzy, a także na uzupełnienie ewentualnych jej braków Pani od chemii jest prawdziwą nauczycielką z powołania!

Marta-Skrzypacz

Klaudia

Pani Ania wkłada całe serce w pracę ze swoim uczniem. Umiejętnie i przekonywująco tłumaczy dany materiał, motywuje do samodzielnych rozwiązań i wniosków. Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że jest to najlepsza korepetytorka, z którą dotychczas pracowałam.

Opinie rodziców

Magdalena-Kijek

Magdalena

Pani Ania uczyla obydwu moich synów przez trzy lata. Starszego, który był uczniem klasy biologiczno-chemicznej LO oraz młodszego ucznia gimnazjum.
Pani Ania w zrozumiały i konkretny sposób potrafila wytlumaczyć chłopakom tajniki i zawiłości chemii. Synowie dzięki jej pomocy przodowali w nauce.
Lekcje były bardzo konkretnie prowadzone, dużo ,,zostało w głowie”, bo mieli porządnie wytłumaczone. Dodatkowym atutem była koleżeńska i bezstresowa atmosfera podczas zajęć, punktualność i sumienność nauczyciela.
Polecam szczerze Panią Anię, bo jest bardzo skutecznym, konkretnym i kompetentnym korepetytorem. Można na niej polegać.
To jeden z najlepszych korepetytorów jakiego mieliśmy!
POLECAM BAAARDZO!!!

Ewa

Pani Ania Dąbrowska dała poznać się jako rzetelna, odpowiedzialna i kompetentna korepetytorka chemii. Z dużym zaangażowaniem podchodzi do obieranych razem z uczniem celów,  darząc ich przy tym z wzajemnością ogromną sympatią i zrozumieniem. Tłumaczy spokojnie, jasno i do skutku.  Z czystym sumieniem polecam ją jako nauczyciela z powołaniem.

Ile kosztują zajęcia?

Lekcja online na żywo kosztuje 19 zł za 120 minut. W ramach zajęć uczeń ma dostęp do dwugodzinnego wykładu, rozwiązuje zadania maturalne, a także otrzymuje pracę domową oraz prezentację

Abonament, czyli 4 kolejne lekcje online, kosztują 99 zł. Zapisując się na niego, uczeń otrzymuje wszystko co w lekcji online na żywo oraz zapis czterech lekcji nagranych omawianych w ramach danego abonamentu

Abonament Chemia + Biologia kosztuje 180 zł.
Oprócz Powtórki z chemii prowadzimy także Powtórkę z biologii. Działa ona na tych samych zasadach, tyle, że zajęcia prowadzone są przez doświadczonego biologa. Decydując się na dwa abonamenty oszczędzają Państwo 18 zł. Więcej szczegółów poniżej.

Lekcja nagrana kosztuje 28 zł. Taką lekcję można wielokrotnie oglądać, zatrzymywać i przewijać. Dostęp do niej jest przez 12 miesięcy.

Tu można wybrać wariant

 • Najbliższa lekcja

 • PLN19120 minut
 • Zalety:

  • dostęp do zajęć na żywo
  • bezpośredni kontakt z korepetytorem i innymi uczestnikami
  • dostęp do prezentacji i przykładowych zadań maturalnych
  • możliwość zadawania pytań

 • Abonament

 • PLN994 zajęcia
 • Zalety:

  • gwarantowany dostęp do 4 kolejnych zajęć online
  • dostęp do 4 nagranych lekcji
  • dostęp do prezentacji i przykładowych ćwiczeń
  • możliwość zadawania pytań 

 • Lekcja nagrana

 • PLN28120 minut
 • Zalety:

  Niska cena

  Nie traci się czasu na dojazdy

  Lekcję można oglądać wielokrotnie

  Lekcję można oglądać o dowolnej porze

  Lekcję można przewijać, zatrzymywać i cofać

  Dostęp do lekcji przez 365 dni

Abonament biologia + chemia

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania to proszę dzwonić:

883 955 872

 Lub wysłać wiadomość za pomocą poniższego formularza.

Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu będzie Jakub Gajos Edukreacja
ul. Mikołajczyka 12/79 03-984 Warszawa, NIP: 7122976361. Podane dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na pytanie z formularza. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz
w polityce prywatności.

Z wyrazami szacunku,
Anna Dąbrowska

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję