Masz u nas konto?

Tutaj możesz zalogować się na platformę z wykupionymi lekcjami

Pakiety lekcji nagranych

 • W ramach pakietu otrzymasz dostęp do 8 lekcji– Tlenki – Kwasy i zasady – Sole i inne związki nieorganiczne – Teorie kwasowo zasadowe – Reakcje utleniania i redukcji – Elektrochemia –  Pierwiastki bloku s i p – Pierwiastki bloku d . Każda z nich to półtoragodzinny wykład bazujący na multimedialnej prezentacji i zadaniach maturalnych. Więcej o poszczególnych zajęciach  przeczytasz w opisie pojedynczych lekcji.
  Więcej o poszczególnych zajęciach  przeczytasz w opisie pojedynczych lekcji.

   

 • W ramach pakietu otrzymasz 7 lekcji nagranych– Budowa atomu, powłoki elektronowe i liczby kwantowe. – Wiązania chemiczne i oddziaływania międzycząsteczkowe – Hybrydyzacja i określanie kształtu cząsteczki – Mol i masa molowa – Stechiometria reakcji – Stężenie procentowe i molowe – Rozpuszczalność Każda z nich to półtoragodzinny wykład bazujący na multimedialnej prezentacji i zadaniach maturalnych.
  Więcej o poszczególnych zajęciach  przeczytasz w opisie pojedynczych lekcji.

 • W ramach pakietu otrzymasz dostęp do 5 lekcji: – Dysocjacja i hydroliza – Obliczenia związane z pH – Stała i stopień dysocjacji – Równowagi chemiczne – Entalpia reakcji, szybkość reakcji i katalizatory
  Każda z nich to półtoragodzinny wykład bazujący na multimedialnej prezentacji i zadaniach maturalnych. Więcej o poszczególnych zajęciach  przeczytasz w opisie pojedynczych lekcji.
  Więcej o poszczególnych zajęciach  przeczytasz w opisie pojedynczych lekcji.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję