Masz u nas konto?

Tutaj możesz zalogować się na platformę z wykupionymi lekcjami

Praktyka

Aby dobrze napisać maturę trzeba umieć rozwiązywać zadania. Dlatego pokażę Ci jak sobie z nimi radzić bazując na zadaniach z tematów, które najczęściej pojawiały się na maturach. To będą zajęcia w całości poświęcone zadaniom. Praktyka czyni mistrza!

Porady

Powiem Ci jak odpowiadać zgodnie z kluczem, jakich błędów nie popełniać i o czym pamiętać by nie tracić głupio punktów. Odpowiem również na Twoje pytania jeśli czegoś nie będziesz rozumieć. 

Nagrania

Zapisz się na zajęcia o otrzymasz nie tylko dostęp do lekcji live ale i nagranie z tego spotkania. Będziesz mógł je odtwarzać do woli przez 3 dni. 

Harmonogram

Lekcje będą odbywały się w czwartki o godzinie 18:00

Obliczenia stechiometryczne

30.04.2020

Szybkość i równowaga reakcji chemicznej

7.05.2020

Stała i stopień dysocjacji, Skala pH, Hydroliza soli

14.05.2020

Hydrydyzacja i kształt cząsteczek, Moment dipolowy

21.05.2020

Reakcje grup funkcyjnych

28.05.2020

Interpretacja i analiza doświadczeń, Równowaga reakcji chemicznej

4.06.2020

Zapisz się na wybrane tematy

Tego się nauczysz:

Nauczysz się sprawnie i prawidłowo rozwiązywać zadania maturalne z chemii. Powtórzysz w praktyce jeden z tematów, który pojawiał się na maturze najczęściej.

To otrzymasz:

– Dostęp do lekcji na żywo
– Dostęp do nagrania z lekcji (3 dni)
– Prezentację z lekcji

19

Lekcja odbędzie się 4.06.2020

Po dokonaniu płatności otrzymasz maila z linkiem do wirtualnego pokoju w którym odbędą się zajęcia. Do zobaczenia!

O prowadzącym

Jestem doktorantem w Polskiej Akademii Nauk, a poza pracą laboratoryjną moją pasją jest przekazywanie wiedzy, a także dążenie w kierunku poprawy jakości edukacji chemicznej. Przez ponad dekadę udzielałem się na forach, a pięć lat temu potem dołączyły do tego grupy dyskusyjne na FB. Współtworzę portal Biomist.pl, a także czasopismo Antycjan. Jestem autorem podręcznika pod tytułem  „Podstawy obliczeń chemicznych”, a obecnie pracuję nad jego drugą częścią.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję