Masz u nas konto?

Tutaj możesz zalogować się na platformę z wykupionymi lekcjami

Na tych zajęciach nauczysz się prawidłowo rozwiązywać zadania maturalne!

Praktyka

Aby dobrze napisać maturę trzeba umieć rozwiązywać zadania. Dlatego pokażę Ci jak sobie z nimi radzić bazując na zadaniach z tematów, które najczęściej pojawiały się na maturach. To będą zajęcia w całości poświęcone zadaniom. Praktyka czyni mistrza!

Porady

Powiem Ci jak odpowiadać zgodnie z kluczem, jakich błędów nie popełniać i o czym pamiętać by nie tracić głupio punktów. Odpowiem również na Twoje pytania jeśli czegoś nie będziesz rozumieć. 

Nagrania

Otrzymasz nie tylko dostęp do lekcji live ale i nagrania z tych spotkań. Będziesz mógł je odtwarzać do woli przez 3 miesiące!

Harmonogram

Formułowanie odpowiedzi do zadań otwartych

poniedziałek – 25.04.2022

Stechiometria

środa – 27.04.2022

Kinetyka i równowaga reakcji

piątek – 13.05.2022

Stała i stopień dysocjacji, skala pH. Hydroliza soli

sobota – 14.05.2022

Lekcje będą odbywać się w godzinach od 18:00-20:00

Dodatkowo otrzymasz kod rabatowy!

Zapisując się na cykl zajęć „Maturalne pewniaki w praktyce”, otrzymasz 20% rabat na kurs „Zadania maturalne bez tajemnic”. więcej o kursie TUTAJ.

Zapisz się już teraz

  • 4 lekcje na żywo
  • 4 nagrania
  • Kilkadziesiąt zadań
  • Kod rabatowy na kurs „Zadania bez tajemnic”

110

O mnie

Jestem doktorantem w Polskiej Akademii Nauk, a chemia i przekazywanie wiedzy chemicznej to moja pasja. Prowadzę portal Biomist i współpracuję z OKE Łódź. Od 17 lat pomagam maturzystom na forach internetowych i grupach dyskusyjnych, a trzeci rok z rzędu prowadzę lekcje online w ramach Powtórki z chemii. Jestem autorem dwóch podręczników poświęconych obliczeniom chemicznym. Walka o poprawę nauczania chemii jest moim celem, więc pokazuję chemię tak, jak uważam że powinno się jej uczyć, by przynieść dobre efekty.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję