Masz u nas konto?

Tutaj możesz zalogować się na platformę z wykupionymi lekcjami

Opanuj działy za które można było zdobyć najwięcej punktów na maturze.

Oto co otrzymasz

Jedenaście z nich to teoria plus zadania, a sześć kolejnych to tzw. „Maturalne Pewniaki w praktyce” czyli lekcje wyłącznie poświęcone zadaniom! Wszystkie dotyczą tematów najczęściej pojawiających się na maturach.

Pod każdą lekcją znajdziesz prezentację oraz zadania maturalne, które będziesz mógł wydrukować i rozwiązywać w trakcie lekcji.

Dodatkowo otrzymasz:
– Analizę matur z ostatnich lat wraz z poradami na co szczególnie zwrócić uwagę
– Listę arkuszy maturalnych do przerobienia z linkami do konkretnych arkuszy CKE oraz klucza odpowiedzi.

Korzyści pakietu

Najważniejsze tematy

W tym pakiecie znajdziesz omówienie tematów z działów, które najczęściej pojawiały się na maturach i za które można było zdobyć najwięcej punktów.

Nieograniczony dostęp do wiedzy przez rok

Wykupione lekcje możesz oglądać wielokrotnie przez 365 dni.

Najwygodniejsza forma nauki

Zajęcia możesz przewijać, zatrzymywać i ponownie odpalać. Dzięki temu masz pewność, że nic Ci nie umknie, a tempo nauki dopasujesz do siebie.

Opinie

Wojtek

Z czystym sumieniem mogę polecić zajęcia z Panem Damianem. Zajęcia są prowadzone w bardzo przyjemnej atmosferze. Pan Damian spisuje się na medal, tłumacząc zagadnienia od podstaw w logiczny sposób. Podczas zajęć rozwiązujemy liczne zadania maturalne, które pozwalają zweryfikować zdobytą wiedzę. Dowiadujemy się również, czy nasze odpowiedzi byłyby uznane przez egzaminatorów, i co ewentualnie należałoby poprawić. Osoby, które biorą udział w Powtórce z chemii z Panem Damianem ze spokojem mogą podejść do egzaminu

Dagmara

Pan Damian to prawdziwy profesjonalista, który bardzo rzetelnie i dokładnie wszystko tłumaczy. W zasadzie nie ma na co narzekać  Także powtórkę z chemii polecam całym 

Zuza

Pan Damian świetnie prowadzi swoje lekcje omawiając wszelkie potrzebne zagadnienia. To,co mnie się podoba to bardzo dokładne tłumaczenie zagadnień od samego początku bazując na ogólnych treściach jednocześnie dokładając zagadnienia dodatkowe łączące się z tematem. Polecam! 

Damian posiada dużą wiedzę teoretyczną ale przede wszystkim praktyczną, którą wykorzystuje podczas nauczania. Jeśli lubisz rozumieć, to czego się uczysz, to śmiało polecam Ci kurs przygotowujący u Damiana.

Zamów Pakiet i skorzystaj z promocyjnej ceny

493 zł

390

17 lekcji do wielokrotnego odtwarzania przez rok.

Zobacz tematy lekcji

Oto lekcje wchodzące w skład Pakietu 

1. Elektroujemność. Wiązania chemiczne i oddziaływania międzycząsteczkowe
2. Stopień utlenienia. Hybrydyzacja i kształt cząsteczek
3. Rozpuszczalność
4. Stechiometria reakcji chemicznych
5. Równowaga reakcji chemicznych
6. Równowagi w roztworach kwasów i zasad

7. Równowagi w wodnych roztworach soli
8. Równowagi w roztworach elektrolitów
9. Wstęp do chemii organicznej. Węglowodory
10. Chlorowcopochodne węglowodorów. Typy i mechanizmy reakcji
11. Przegląd i planowanie doświadczeń

Maturalne pewniaki w praktyce (same zadania):
1. Obliczenia stechiometryczne
2. Szybkość i równowaga reakcji chemicznej
3. Stała i stopień dysocjacji, Skala pH, Hydroliza soli
4. Hydrydyzacja i kształt cząsteczek, Moment
5. Reakcje grup funkcyjnych
6. Interpretacja i analiza doświadczeń. Równowaga reakcji chemicznej

Zobacz fragment lekcji

O autorze kursu

Jestem doktorantem w Polskiej Akademii Nauk, a poza pracą laboratoryjną moją pasją jest przekazywanie wiedzy, a także dążenie w kierunku poprawy jakości edukacji chemicznej. Przez ponad dekadę udzielałem się na forach, a pięć lat temu potem dołączyły do tego grupy dyskusyjne na FB. Współtworzę portal Biomist.pl, a także czasopismo Antycjan. Jestem autorem podręcznika pod tytułem  „Podstawy obliczeń chemicznych”, a obecnie pracuję nad jego drugą częścią.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję