Masz u nas konto?

Tutaj możesz zalogować się na platformę z wykupionymi lekcjami

Opinie moich uczniów

Uczestnicząc już kilka tygodni w Powtórce Wakacyjnej jestem w szoku,że w tak krótkim czasie można przekazać wiedzę i nauczyć chemii, a przy tym tak mocno wzbudzać sympatię 😊😊 Pani od chemii to chyba ideał nauczyciela, szkoda,że nie ma zbyt wielu takich ludzi 😒 Bardzo gorąco polecam, zwłaszcza przyszłym maturzystom,bo to świetna powtórka do matury 😊😊

Wiktoria

Z ręką na sercu mogę polecić Powtórkę z chemii, która jest świetnym sposobem na usystematyzowanie wiedzy, a także na uzupełnienie ewentualnych jej braków Pani od chemii jest prawdziwą nauczycielką z powołania!

Basia

Maria-Marek

Pani Ania udzielała mi korepetycji z chemii w liceum .Jest bardzo sympatyczną, a co najważniejsze kompetentną osobą. Naprawdę polecam jeżeli ktoś ma problemy i szuka fachowej pomocy z tego przedmiotu.

Maria

Marta-Skrzypacz

Pani Ania wkłada całe serce w pracę ze swoim uczniem. Umiejętnie i przekonywująco tłumaczy dany materiał, motywuje do samodzielnych rozwiązań i wniosków. Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że jest to najlepsza korepetytorka, z którą dotychczas pracowałam.

Klaudia

W fajnej atmosferze z uśmiechem na twarzy  , bardzo fajnie nauczyć się chemii. Pani Ania odpowiada na wszelkie pytania i w wesoły, ciekawy sposób wytłumaczy wiele trudnych zadań.
Polecam! 

Kamila

Opinie rodziców

Magdalena-Kijek

Pani Ania uczyla obydwu moich synów przez trzy lata. Starszego, który był uczniem klasy biologiczno-chemicznej LO oraz młodszego ucznia gimnazjum.
Pani Ania w zrozumiały i konkretny sposób potrafila wytlumaczyć chłopakom tajniki i zawiłości chemii. Synowie dzięki jej pomocy przodowali w nauce.
Lekcje były bardzo konkretnie prowadzone, dużo ,,zostało w głowie”, bo mieli porządnie wytłumaczone. Dodatkowym atutem była koleżeńska i bezstresowa atmosfera podczas zajęć, punktualność i sumienność nauczyciela.
Polecam szczerze Panią Anię, bo jest bardzo skutecznym, konkretnym i kompetentnym korepetytorem. Można na niej polegać.
To jeden z najlepszych korepetytorów jakiego mieliśmy!
POLECAM BAAARDZO!!!

Magdalena

Pani Ania Dąbrowska dała poznać się jako rzetelna, odpowiedzialna i kompetentna korepetytorka chemii. Z dużym zaangażowaniem podchodzi do obieranych razem z uczniem celów,  darząc ich przy tym z wzajemnością ogromną sympatią i zrozumieniem. Tłumaczy spokojnie, jasno i do skutku.  Z czystym sumieniem polecam ją jako nauczyciela z powołaniem.

Ewa

Sprawdź szczegóły lekcji

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję