Masz u nas konto?

Tutaj możesz zalogować się na platformę z wykupionymi lekcjami

Zdajesz maturę z chemii?
To Ci się przyda!

Zapisz się na abonament i korzystaj z lekcji na żywo, lekcji nagranych, treningów maturalnych i cennych materiałów!

To nasz bestseller! Dzięki niemu opanujesz wszystkie tematy wymagane na maturze, otrzymasz cenne materiały i nauczysz się rozwiązywać zadania.

Dzięki nagraniom z lekcji opanujesz całą podstawę programową oraz nauczysz się rozwiązywać zadania maturalne. Filmy możesz oglądać wielokrotnie, przez okrągły rok!

Korzyści

Same konkrety

Dziś problemem nie jest dostęp do wiedzy, lecz jej nadmiar. Dlatego my selekcjonujemy wiadomościi skupiamy się na tym co naprawdę jest istotne
i wymagane na maturze.

Wszystko online

Dzięki nauce online nie tracisz czasu i pieniędzy na dojazdy. Uczysz się gdzie chcesz, kiedy chcesz i ile chcesz. Ty tu rządzisz!

Lekko i przyjemnie

Dzięki multimedialnej formie nauki to czego nie przeczytasz to zobaczysz, a czego nie zobaczysz, usłyszysz. Robimy wszystko by wiedza trafiała do Ciebie przez szeroko otwarte oczy i uszy, a nie ziewające usta.

Kim jestem?

Jestem doktorantem w Polskiej Akademii Nauk, a chemia i przekazywanie wiedzy chemicznej to moja pasja. Prowadzę portal Biomist i współpracuję z OKE Łódź. Od 16 lat pomagam maturzystom na forach internetowych i grupach dyskusyjnych, a drugi rok z rzędu prowadzę lekcje online w ramach Powtórki z chemii. Jestem autorem podręcznika poświęconego obliczeniom chemicznym. Walka o poprawę nauczania chemii jest moim celem, więc pokazuję chemię tak, jak uważam że powinno się jej uczyć, by przynieść dobre efekty.

Opinie

Pan Damian to prawdziwy profesjonalista, który bardzo rzetelnie i dokładnie wszystko tłumaczy. W zasadzie nie ma na co narzekać  Także powtórkę z chemii polecam całym 

Pan Damian świetnie prowadzi swoje lekcje omawiając wszelkie potrzebne zagadnienia. To,co mnie się podoba to bardzo dokładne tłumaczenie zagadnień od samego początku bazując na ogólnych treściach jednocześnie dokładając zagadnienia dodatkowe łączące się z tematem. Polecam! 

Damian posiada dużą wiedzę teoretyczną ale przede wszystkim praktyczną, którą wykorzystuje podczas nauczania. Jeśli lubisz rozumieć, to czego się uczysz, to śmiało polecam Ci kurs przygotowujący u Damiana.

Gorąco polecam zajęcia przygotowujące do matury. Zajęcia prowadzone są skrupulatnie i rzetelnie, a wiedza przekazywana jest w sposób przystępny ,zrozumiały dla ucznia. Zajęcia pomogły mi przygotować się do matury i uzyskać zadowalający mnie wynik.

Kontakt

Jeśli masz pytania odnośnie naszych usług lub wykupionych produktów to pisz śmiało. Postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to możliwe.

  Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu będzie Anna Gajos,
  ul. Jana Sawy 1A/40 20-632 Lublin, NIP: 8652504877. Podane dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na pytanie z formularza. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz
  polityce prywatności.

  Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Telefon czynny jest od godziny 9 do 17 od poniedziałku do piątku.

  796 081 736

  Jeśli zamiast rozmawiać wolisz pisać na messengerze to zapraszamy do kontaktu na naszym fanpage’u.

  Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję